banner61

Güzelhisar Mahalle Muhtar adaylarından demokrasi örneği

banner35

AYDIN'IN EFELER İLÇESİNE BAĞLI GÜZELHİSAR MAHALLESİ'NDE 2024 YILI MART AYINDA GERÇEKLEŞECEK YEREL SEÇİMLER ÖNCESİ MUHTARLIK İÇİN YARIŞAN 4 ADAY, 30 YILDIR MAHALLELERİNE HİZMET VEREN MEVCUT MUHTAR İSMAİL OKTAY UZ'U ZİYARET ETTİ. DEMOKRASİ VE DUYARLILIK ÖRNEĞİ SERGİLEYEN ADAYLAR, SEÇİM SÜRECİNDE BİR ARAYA GELEREK BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERDİ.

Güzelhisar Mahalle Muhtar adaylarından demokrasi örneği
banner66

Aydın’ın Efeler ilçesine bağlı Güzelhisar Mahallesi’nde 2024 yılı Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimler öncesi muhtarlık için yarışan 4 aday, 30 yıldır mahallelerine hizmet veren mevcut muhtar İsmail Oktay Uz’u ziyaret etti. Demokrasi ve duyarlılık örneği sergileyen adaylar, seçim sürecinde bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Seçim öncesi atmosferin iyiden iyiye ısındığı son günlerde Güzelhisar Mahallesi’nde muhtarlık için yarışan 4 aday, mahallelerinin uzun yıllardır muhtarlık görevini başarıyla yürüten Oktay Uz’u ziyaret etti. Ziyaret sırasında adaylar, demokratik bir yarışın önemine vurgu yaparak seçim sürecini adil ve saygılı bir şekilde geçirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Güzelhisar Mahalle Muhtarı Oktay Uz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Demokrasinin temel taşlarından biri olan yerel seçimlerde adaylarımızın bu şekilde bir araya gelmesi, mahalle halkına hizmet etme amacını taşıyan ortak bir paydada buluşmaları sevindirici. Bu dönemde artık muhtarlık hizmetimi sonlandırarak bir daha aday olmama kararı verdim. Umarım seçim süreci, mahallemiz için en hayırlısıyla sonuçlanır" dedi.

Güzelhisar Mahallesi sakinleri de adayların bir araya gelerek birlikte hareket etmesini olumlu bir adım olarak değerlendirdi. Muhtarlık seçimlerin mahalle için hayırlı sonuçlar getirmesi ve hizmetlerin devamının sağlanması adına duyulan umut, ziyaretin ardından daha da pekişti. 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimler öncesinde adaylar arasında sağlanan diyalog ve işbirliği mahalle sakinlerinin beklentilerini de yükseltti.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2023, 11:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER