banner61

Germencik’te bin 280 çocuk yaz okulunda kurs aldı

banner35

GERMENCİK BELEDİYESİ TARAFINDAN AÇILAN YAZ OKULU ETKİNLİKLERİNDE İLÇEDE, 1280 KİŞİ SUNULAN KURSLARDAN YARARLANDI. GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ, “ÇOCUKLARIMIZA VE GENÇLERİMİZE YÖNELİK ONLARI SAĞLIKLI YAŞAMA VE SPORA TEŞVİK EDECEK, BOŞ VAKİTLERİNİ VERİMLİ BİR ŞEKİLDE DEĞERLENDİREBİLECEKLERİ ETKİNLİK VE ORGANİZASYONLARI GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ.” DEDİ.

Germencik’te bin 280 çocuk yaz okulunda kurs aldı

Germencik Belediyesi tarafından açılan yaz okulu etkinliklerinde ilçede, bin 280 kişi sunulan kurslardan yararlandı. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik onları sağlıklı yaşama ve spora teşvik edecek, boş vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirebilecekleri etkinlik ve organizasyonları gerçekleştirmeye devam edeceğiz" dedi.

Germencik Belediyesi tarafından çocukların zihinsel ve bedensel gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkıda bulunmak, ayrıca spora olan ilgilerini artırmak için düzenlenen yaz okulu etkinlikleri tamamlandı. Yüzme, futbol, voleybol, jimnastik gibi çeşitli branşlarda 1280 çocuk, profesyonel antrenörler eşliğinde hem eğlendi hem öğrendi. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, yaz okullarına gösterilen ilgiden memnun kaldığını ifade ederek, çocuklara ve ailelerine teşekkür etti.

Germencik’te çocuklara ve gençlere yönelik etkinliklerin devam edeceğini kaydeden Başkan Öndeş, şu ifadeleri kullandı:

“Her yıl yaz aylarında okulların kapanmasıyla birlikte çocuklarımızın zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunmak, sportif faaliyetlere katılımlarını sağlamak ve spora olan ilgilerini artırmak aynı zamanda da keyifli vakit geçirmeleri için açtığımız yaz okulu etkinliklerimizi bu yıl da tamamladık. 1280 öğrencimizin çeşitli spor dallarında kurs gördüğü güzel bir çalışma oldu. Çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik onları sağlıklı yaşama ve spora teşvik edecek, boş vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirebilecekleri etkinlik ve organizasyonları gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle yaz okuluna katılan tüm çocuklarımızı tebrik ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni eğitim öğretim döneminde de çocuklarımıza, öğretmen ve velilerimize başarı ve kolaylıklar diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2023, 20:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER