Yetişkin’den ücretsiz internet sözü

banner35

CHP EFELER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ANIL YETİŞKİN, ÖĞRENCİLERİ MUTLU EDECEK PROJEYİ AÇIKLADI. ANIL YETİŞKİN, İLÇENİN BİRÇOK YERİNDE ÜCRETSİZ İNTERNET ERİŞİM NOKTASI KURULACAĞININ SÖZÜNÜ VERDİ.

Yetişkin’den ücretsiz internet sözü

CHP Efeler Belediye Başkan Adayı Anıl Yetişkin, öğrencileri mutlu edecek projeyi açıkladı. Anıl Yetişkin, ilçenin birçok yerinde ücretsiz internet erişim noktası kurulacağının sözünü verdi.

Yerel seçim çalışmalarını gecesini gündüzüne katarak yoğun bir tempoda sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efeler Belediye Başkan Adayı Anıl Yetişkin, öğrenciler için bir projesini daha açıkladı. Anıl Yetişkin, üniversite öğrencilerinin yanı sıra gerek çocukların güvenli internet kullanımını sağlamak gerekse ailelere de önemli bir külfetten kurtarmak amacıyla şehrin değişik noktalarına ücretsiz wifi erişimi sunulacağını açıkladı.

Efe wi-fi adını verdiği projeye ilişkin açıklama yapan Anıl Yetişkin, "İçinde bulunduğumuz çağın gereksinimleri dolayısıyla internet erişiminin her yerde kesintisiz olarak sunulmasının önemini biliyoruz. Özellikle de üniversite öğrencilerimiz için bu önem daha da artıyor. Günümüz teknolojilerine baktığımızda birçok olanak internet üzerinden sağlanıyor ve toplumlar artık internet üzerinden şekilleniyor. Biz de sadece Türkiye’de değil tüm dünyada en önemli teknoloji haline gelen internetin öğrencilerimiz tarafından daha aktif ve kesintisiz olarak kullanmaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemiz genelinde birçok farklı noktada kuracağımız wi-fi erişim noktalarının yanında özellikle yurtlar bölgesinde kuracağımız ücretsiz internet erişim noktaları ile vatandaşlarımızın ve gençlerimizin internete erişimdeki maddi engelleri aşmalarına yardımcı olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2024, 13:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER