Başkan Atay: "Yeni dönemde de hizmette rekorlar kırmaya devam edeceğiz"

banner35

EFELER BELEDİYE BAŞKANI VE İYİ PARTİ EFELER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET FATİH ATAY, ZİYARET ETTİĞİ MAHALLELERDE COŞKUYLA KARŞILANMAYA DEVAM EDİYOR.

Başkan Atay: "Yeni dönemde de hizmette rekorlar kırmaya devam edeceğiz"

Efeler Belediye Başkanı ve İYİ Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay ziyaret ettiği mahallelerde, "Yeni dönemde de hizmette rekorlar kırmaya devam edeceğiz" dedi.

Efeler ilçesini karış karış gezip vatandaşlarla buluşan Başkan Atay, mahalle sakinleri tarafından meşaleler karşılanıyor. Başkan Atay vatandaşların ihtiyaçlarına kulak vermeye, taleplerini gerçekleştirmeye devam ettiklerini belirterek yeni dönemde de projelerini gerçekleştirmek için durmaksızın çalışma sözü verdi. Başkan Atay, “Sözlerimin yüzde 96’sını, iki yılı pandemi ile geçen bir dönemde gerçekleştirdim. Görevini yapan bir belediye başkanı olarak gururla halkımızın karşısına çıkıyorum. Efeler halkına güveniyorum. İnanıyorum ki Efeler, kendine en çok hizmet eden ve edecek olan adayı belediye başkanı olarak seçecektir. Vatandaşlarımızın güveni ve desteğiyle yeni dönemde de hizmette rekorlar kırmaya devam edeceğim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2024, 16:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER