Karakoz Ve Ünüvar'dan Esnaf Çıkarması

banner35

CHP Aydın Milletvekili Adayları Evrim Karakoz ve Nilüfer Ünüvar, Gıda Çarşısı ve ASTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde esnaflar ile bir araya geldi.

Karakoz Ve Ünüvar'dan Esnaf Çıkarması

CHP Aydın Milletvekili Adayları Evrim Karakoz ve Nilüfer Ünüvar, Gıda Çarşısı ve ASTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde esnaflar ile bir araya geldi.

14 Mayıs Genel Seçimleri'ne sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl ve İlçe Örgütleri ile milletvekilleri ve milletvekili adayları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

CHP Aydın Milletvekili Adayları Evrim Karakoz ve Nilüfer Ünüvar, Efeler ilçesinde esnaflar ile bir araya geldi. Gıda Çarşısı ve ASTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde işletmecileri ziyaret eden CHP'li adaylara CHP İl Disiplin Kurulu Üyesi Orçun Akbulut, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç, Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Artuğ Akosman ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

ESNAFLARDAN KILIÇDAROĞLU'NA DESTEK SÖZÜ

Esnaflara Millet İttifakı liderleri tarafından hazırlanan Ortak Politikalar Mutabakat Metni'nde yer alan vaatleri anlatan Milletvekili Adayları Evrim Karakoz ve Nilüfer Ünüvar, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun selamını Aydınlılara iletti. Esnafları tek tek gezerek sohbet eden Karakoz ve Ünüvar, Kemal Kılıçdaroğlu'na destek sözü aldı.

KARAKOZ: MİLLET OLARAK KALKINACAĞIMIZ GÜNLERE ÇOK AZ KALDI

Esnaf ziyaretleri sonrası sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayan CHP Aydın Milletvekili Adayı Evrim Karakoz, "Ülkemizin üretim gücünü geri alacağımız, millet olarak kalkınacağımız günlere çok az kaldı. Esnaflarımızın sorunlarının farkındayız. Refaha ulaşacağımız günlere çok az kaldı, geliyoruz!" dedi.

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER