Hasan Dinçer Gümbür Gümbür Geliyor

banner35

Siyasete şimdiye kadar girmemiş, siyasette yeni bir yüz olarak Belediye Başkan Adayı olan Hasan Dinçer, çıktığı siyaset sahnesinde adım adım ilerleyerek hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşıyor. Kimseden geri kalmıyor, kısacası gümbür gümbür geliyor.

Hasan Dinçer Gümbür Gümbür Geliyor

Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer, gittiği her mahallede olduğu gibi Mimar Sinan Mahallesi'nde de vatandaşların sevgi gösterisi ile karşılandı. Özellikle Hekimoğlu Kıraathanesi'nde bulunan insanlarla teker konuşan Hasan Dinçer, mahalle halkının sorun ve taleplerini dinledi. Bir ara gençlerin okey masasına oturup onlara eşlik etti. Mahalle halkının kendisini bağrına bastığı Hasan Dinçer;
Mimar Sinan Mahallesi ve Hekimoğlu Kıraathanesi ziyaretiyle ilgili şunları söyledi; “Ziyaret ettiğimiz ahallemizde 31 Mart zaferimizin ayak sesleri artık herkes tarafından duyuluyor, görülüyor. Gümbür gümbür çok güçlü olarak geliyoruz. Buradan tüm Efeler halkına sesleniyorum, sözüm söz! Seçimi hep birlikte kazanacağız. Çalmayacağız, belediyeyi Birlikte ve şeffaflık çerçevesinde yöneteceğiz.”

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER