Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Özel’in ‘3 T’ formülü vatandaştan tam not aldı

banner35

31 MART YEREL SEÇİMLERİ KAPSAMINDA ADAYLAR ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI. AYDIN’DA SAHAYA İLK İNEN İSİMLERİN BAŞINDA YER ALAN CHP’NİN BOZDOĞAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GALİP ÖZEL’İN İLÇENİN KALKINMASI AMACIYLA BAŞLATTIĞI TARIM, TİCARET VE TURİZM AĞIRLIKLI ‘3 T’ FORMÜLÜ VATANDAŞLARDAN TAM NOT ALDI.

Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Özel’in ‘3 T’ formülü vatandaştan tam not aldı

31 Mart yerel seçimleri kapsamında adaylar çalışmalarını tamamladı. Aydın’da sahaya ilk inen isimlerin başında yer alan CHP’nin Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Galip Özel’in ilçenin kalkınması amacıyla başlattığı tarım, ticaret ve turizm ağırlıklı ‘3 T’ formülü vatandaşlardan tam not aldı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Aydın’da adaylığını ilk açıkladığı isim olan Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Galip Özel, propaganda sürecini en iyi şekilde değerlendirdiklerini belirterek, tüm ekip arkadaşlarına ve proje çalışmalarına katkı veren kanaat önderlerine teşekkür etti. Süreç kapsamında gerek Ramazan Ayı’nın ruhuna gerekse siyasi nezakete azami ölçüde riayet ederek çalışma yaptıklarını belirten Özel, halkın sevgisi ve desteğiyle sandığa gitmenin heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Seçimlerin bir demokrasi şenliği olduğunu belirten Özel, “Başarılı bir süreç yürüttük. Bu süreçte Bozdoğan’ın kabuğunu kırmasını sağlayacak tarım, ticaret ve turizm başlığı altında ‘3 T’ formülü adını verdiğimiz ciddi bir proje çalışması yaptık. Halkımızın da yoğun ilgi gösterdiği bu projelerin faaliyete geçmesi için inşallah 01 Nisan’dan itibaren çalışmalarımıza başlayacağız. Çocuğundan yaşlısına, gencinden öğrencisine, ev hanımından tarlada çalışan işçiye kadar herkesin daha mutlu olacağı bir Bozdoğan hayalimizi hep birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum” diyerek görevi devralır almaz Bozdoğan’da keyfiyet belediyeciliğine son verip herkese eşit hizmetin sunulacağı bir hizmet zinciri oluşacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2024, 11:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER