banner61

Müdür Şenkul, Germencik’te incelemelerde bulundu

banner35

AYDIN’IN SAĞLIK YATIRIMLARI ÇERÇEVESİNDE GERMENCİK İLÇESİNDE YAPILAN TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ VE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDERKEN, İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ESER ŞENKUL, TESİSLERDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

Müdür Şenkul, Germencik’te incelemelerde bulundu
banner66

Aydın’ın sağlık yatırımları çerçevesinde Germencik ilçesinde yapılan Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezi çalışmaları aralıksız devam ederken, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, tesislerde incelemelerde bulundu.

Sağlık hizmetlerindeki imkanları ve başarıları ile adından sıkça söz ettiren illerden olan Aydın’ın, 2023 yılında devam eden sağlık yatırımlarında çalışmalar hız kesmiyor. Bu çerçevede Germencik ilçesinde yapımı devam eden Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul ise Sağlık Bakanlığı’nın yatırım programı çerçevesinde tesislerde incelemelerde bulundu. Beraberindeki heyetle tesisleri gezen Müdür Şenkul, yetkililerden bilgi aldı. Müdür Şenkul, yaklaşık 2 bin metrekare alanda vatandaşlara hizmet verecek olan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ile ilçede daha modern ve konforlu sağlık hizmeti sunulacağını ifade etti.

Konu ile ilgili Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser ŞENKUL, Germencik ilçemizde inşaatı devam eden sağlık yatırımlarından Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi inşaatını ziyaret ederek, yerinde değerlendirmeler ve incelemelerde bulundu. İnşaat alanında gerçekleştirilen çalışmalar, son durum ve planlamalar hakkında bilgi alan İl Sağlık Müdürümüz; Yaklaşık 2 bin metrekare alanda vatandaşlarımıza hizmet verecek olan Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ile ilçemizde daha modern ve konforlu sağlık hizmeti sunulacağını ifade etti" ifadeleri yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2024, 20:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER