Efeler Belediyesi vatandaşların sorununu çözüyor

banner35

EFELER BELEDİYESİ, VATANDAŞLARIN TALEPLERİNE HIZLI VE ETKİN BİR ŞEKİLDE CEVAP VEREREK, MAHALLELERDEKİ SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTURUYOR. SON OLARAK MEŞRUTİYET MAHALLESİ 2077. SOKAK'TA HASAR GÖREN YOLUN DÜZENLENMESİ VE TEPECİK MAHALLESİ 918. SOKAK'TA YABANİ OTLARIN TEMİZLENMESİYLE İLGİLİ GELEN TALEPLER, KISA SÜREDE YERİNE GETİRİLDİ.

Efeler Belediyesi vatandaşların sorununu çözüyor

Efeler Belediyesi, vatandaşların taleplerine hızlı ve etkin bir şekilde cevap vererek, mahallelerdeki sorunları çözüme kavuşturuyor. Son olarak Meşrutiyet Mahallesi 2077. Sokak’ta hasar gören yolun düzenlenmesi ve Tepecik Mahallesi 918. Sokak’ta yabani otların temizlenmesiyle ilgili gelen talepler, kısa sürede yerine getirildi.

Efeler Belediyesi’ne ilettikleri taleplerin çok hızlı bir şekilde yerine getirildiğini gören vatandaşlar, "Henüz mesaj atalı bir saat olmuşken Efeler Belediyesi hemen talebimizi gerçekleştirdi. Efeler Belediyesi’nin hızına yetişecek belediye yok. Çok Teşekkür ederiz" yorumuyla memnuniyetlerini dile getirdiler.

Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, vatandaşların ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirterek, "Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak ve mahallelerimizi daha yaşanabilir hale getirmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Gelen her talebi önemsiyor ve en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim için en büyük öncelik. Hep birlikte var gücümüzle çalışacağız çünkü Efeler hepimizin" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2024, 23:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER