Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden 19 Mayıs temalı ödüllü yarışma

banner35

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ’19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’ TEMALI ÖDÜLLÜ RESİM, ŞİİR VE KOMPOZİSYON YARIŞMASI DÜZENLEYECEK. GENÇLER ESERLERİNİ, 13 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR, VALİ YAZICIOĞLU KÜLTÜR MERKEZİ’NE ELDEN YA DA KARGOYLA TESLİM EDECEKLER.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden 19 Mayıs temalı ödüllü yarışma

Aydın Büyükşehir Belediyesi, ’19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’ temalı ödüllü resim, şiir ve kompozisyon yarışması düzenleyecek. Gençler eserlerini, 13 Mayıs Pazartesi günü mesai bitimine kadar, Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’ne elden ya da kargoyla teslim edecekler.

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenleyecek olduğu yarışmaya; lise öğrencileri katılabilecek. Gençler, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından kendilerine armağan edilen bu özel günde yeteneklerini ortaya koyacaklar. Yarışma sonuçları 17 Mayıs tarihinde www.aydın.bel.tr web adresinden duyurulacak. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, gençlerin yetenekleri ile fark oluşturan eserler ortaya çıkaracaklarına inandığını belirterek, gençleri yarışmaya katılmaya davet etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2024, 23:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER