Başkan Yetişkin vatandaşların talebine kayıtsız kalmadı

banner35

EFELER BELEDİYE BAŞKANI ANIL YETİŞKİN'İN HEMŞEHRİLERİNİN İSTEK VE ÖNERİLERİNİ BİREBİR DİNLEMEK, İHTİYAÇLARINI HIZLI BİR ŞEKİLDE KARŞILAMAK AMACIYLA HAYATA GEÇİRDİĞİ "HALK BULUŞMASI" PROJESİ SAYESİNDE BİR TALEP DAHA HIZLA YERİNE GETİRİLDİ.

Başkan Yetişkin vatandaşların talebine kayıtsız kalmadı

Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin’in hemşehrilerinin istek ve önerilerini birebir dinlemek, ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak amacıyla hayata geçirdiği ’halk buluşması’ projesi sayesinde bir talep daha hızla yerine getirildi.

Vatandaşlar, kentin bazı noktalarında cadde, sokak ve kaldırımları işgal eden masa ve sandalyelerin hayatlarını olumsuz etkilediğini Başkan Yetişkin’e aktardı. Konuyla ilgili harekete geçen Efeler Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, geniş çaplı bir denetim başlattı. Masa ve sandalyelerini kaldırımlara bırakan iş yeri sahipleri tek tek uyarıldı ve söz konusu eşyalar mekanların içine yerleştirildi. Uygulama sonunda talebe konu olan cadde, sokak ve kaldırımlar daha konforlu hale getirildi. Vatandaşlar, hızlı ve etkin çalışma nedeniyle Başkan Yetişkin ve mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2024, 15:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER