Aydın Büyükşehir Belediyesi Anneler Günü’nü anneler ile birlikte kutladı

banner35

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ANNELERİ BİR ARAYA GETİREREK ONLARIN ANNELER GÜNÜ'NÜ COŞKU İÇERİSİNDE KUTLAMASINI SAĞLARKEN, AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU TÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜ'NÜ KUTLADI.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Anneler Günü’nü anneler ile birlikte kutladı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, anneleri bir araya getirerek onların Anneler Günü’nü coşku içerisinde kutlamasını sağlarken, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Aydın genelindeki kültür merkezlerine devam eden kursiyerlerin anneleri ile düzenlenen zumba, pilates gibi kurslara devam eden anneler bir araya geldi. Anneleri buluşturan Büyükşehir Belediyesi onların eğlence dolu bir gün geçirmesini sağladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı eğitmenlerinden Efe Dumancı ile Selcan Temel’in sahneye çıktığı etkinlik Tekstil Park’taki Fuar Aydın’da düzenlendi. Anneler, kendilerine çeşitli hediyelerin de verildiği eğlencede doyasıya eğlendi. Anneler her zaman yanlarında olan ve bu özel günde bir araya gelmelerini sağlayan Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2024, 23:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER