Başkan Tetik’ten Anneler Günü mesajı

banner35

NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI DR. ERTUĞRUL TETİK, YAYIMLADIĞI MESAJLA FEDAKARLIĞIN, SABRIN, SEVGİNİN SAYGININ SINIRSIZ KAYNAĞI, HAYATIMIZA ANLAM KATAN TÜM ANNELERİN VE ANNE ADAYLARININ ANNELER GÜNÜ'NÜ KUTLADI.

Başkan Tetik’ten Anneler Günü mesajı

Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik, yayımladığı mesajla fedakarlığın, sabrın, sevginin saygının sınırsız kaynağı, hayatımıza anlam katan tüm annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutladı.

Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tertik, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Tetik yayımladığı mesajında “İhtiyacımız olan sevgi için her gün orada olduğunu bildiğimiz tüm annelerin gününü kutluyorum” dedi. Annelerin karşılıksız sevginin timsali olduğunu ifade eden Dr. Ertuğrul Tetik, insanın en değerli varlığının annesi olduğunu belirtti. Vatanımızın devamlılığı, birliği ve bağımsızlığı uğruna aziz evlatlarını toprağa veren elleri öpülesi şehit anneler ile çeşitli sebeplerden dolayı evlatlarını kaybeden annelere sabırlar dileyerek, Anneler gününü canı yürekten kutladı. Annelere verilebilecek en değerli hediyenin gurur duyacakları evlatlar olmak, onları kırmamak olduğunu söyleyen Tetik, "Karşılıksız sevgi, şefkat ve merhametle bizlerin bugünlere gelmesinde en büyük pay sahibi olan annelerimiz, en değerli varlıklarımızdır. Annelerimiz hoşgörünün, fedakârlığın, şefkat ve merhametin adıdır. Hayat yolculuğumuzun en başından beri bizleri besleyen, üzerimizden duayı hiç eksik etmeyen, evlatları için her an endişelenen, bizlere rehberlik eden ve her arayışımızda bizi destekleyen, ihtiyacımız olan sevgi için her gün orada olduğunu bildiğimiz tüm annelerin gününü kutluyor sağlıklı huzur dolu günler temenni ediyorum.. Bu hayattan göç edip gitmiş annelere yüce Rabbimden rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2024, 23:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER