banner61

Didim Belediyesi’nin pilates etkinlikleri devam ediyor

banner35

AYDIN (İHA) - DİDİM BELEDİYESİ ÖNCÜLÜĞÜNDE DİDİM AMFİ TİYATRO ÖNÜNDE BULUNAN AMFİ PARK’TA DÜZENLENEN PİLATES, ZUMBA, CARDİO ETKİNLİKLERİNE İLGİ GİDEREK ARTIYOR.

Didim Belediyesi’nin pilates etkinlikleri devam ediyor

Didim Belediyesi öncülüğünde Didim Amfi Tiyatro önünde bulunan Amfi Park’ta düzenlenen pilates, zumba, cardio etkinliklerine ilgi giderek artıyor.

Vatandaşlara sağlıklı bir yaşam ve zindelik kazandırmak amacıyla Didim Belediyesi öncülüğünde her cumartesi gerçekleştirilen pilates, zumba, kardiyo etkinliklerine ilgi giderek artıyor. Uzman antrenörler ve özel pilates hocaları eşliğinde, kültürün ve sanatın yeni merkezi Didim Amfi Tiyatro önünde bulunan Amfi Park’ta gerçekleştirilen etkinlikte, Didimli vatandaşlar cumartesi günü sabahın erken saatlerinde güne spor yaparak başladı. Pilates etkinliğine Didim Belediye Başkan Yardımcısı E. Öznur Gündoğdu da katılım gösterdi. Yaklaşık 1 saat süren etkinliğin sonunda Didimli vatandaşlar böyle güzel bir etkinliği gerçekleştirdiği için başta Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2023, 16:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER