Nazilli NARKO okullarda eğitime devam ediyor

banner35

NAZİLLİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE BÜRO AMİRLİĞİ EKİPLERİ UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİ VE KULLANIMINA YÖNELİK EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

Nazilli NARKO okullarda eğitime devam ediyor

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri uyuşturucu madde ticareti ve kullanımına yönelik eğitimlerine devam ediyor.

NARKO ekipleri sokaklarda verdiği mücadelenin yanı sıra eğitim döneminin açılmasıyla birlikte Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli, Kuyucak, Yenipazar Sultanhisar, Bozdoğan, Karacasu, Buharkent ilçelerinde bulunan kampüslerinde üniversiteye yeni başlayan yaklaşık 1250 öğrenci ve öğretim görevlisine eğitim verdi. Yine aynı ilçelerde lise, ortaokul, ilkokul düzeyindeki öğrencilerin yaklaşık bin 500 anne-babaya “En İyi Narkotik Polisi Anne” ve “NARKO Genç” seminerleri gerçekleştirdi. Eğitimlerde Uyuşturucu ile Mücadelenin Önemi, Uyuşturucu Madde kullanan şahıslardaki belirtiler, Madde bağımlılığında tedavi süreci ve uyuma aplikasyonu gibi birçok konular ele alınarak uyuşturucu madde bağımlılığına karşı farkındalık kazandırıldı. Narkotik Köpeği Cat seminere katılanların ilgi odağı oldu. En İyi Narkotik Polisi Anne ve NARKO Genç seminerlerin Nazilli Narkotik Suçlarla Mücadele Büro ekiplerince eğitim süreci boyunca aralıksız devam edeceği bilgisine ulaşıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER