banner61

Bakanlıktan Nazilli Belediyesi’ne iş makinesi hibe edildi

banner35

AYDIN (İHA) - ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI, NAZİLLİ BELEDİYESİ’NE TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE İŞ MAKİNESİ HİBE ETTİ.

Bakanlıktan Nazilli Belediyesi’ne iş makinesi hibe edildi

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Nazilli Belediyesi’ne Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere iş makinesi hibe etti.

Nazilli Belediyesi, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın desteğiyle bir adet iş makinesini daha araç filosuna ekledi. Belediye Meydanı’nda sergilenen aracın mali değerinin yaklaşık 3 milyon lira olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, bugüne kadar bakanlıkların da desteğiyle Nazilli Belediyesi’nin araç filosunun bugüne kadarki en güçlü haline getirildiğini kaydetti. Yenilenen araç filosu ile vatandaşların belediye hizmetlerinden maksimum düzeyde faydalanacağını kaydeden Başkan Özcan, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’ye, AK Parti Aydın Milletvekillerine ve emeği geçen herkeseteşekküretti.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2023, 16:56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER