Karya Farma HBX Ar-Ge’den Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’ne ziyaret

banner35

AYDIN’DA YAKLAŞIK 18 YILDIR ÇEŞİTLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATAN KARYA FARMA HBX AR-GE EKİBİ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ’NE BİR TAKIM ZİYARETTE BULUNDU. OLDUKÇA VERİMLİ BİR FİKİR ALIŞVERİŞİNİN GERÇEKLEŞTİĞİ TOPLANTI BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ’NİN RESMİ İNTERNET SAYFASINDAN PAYLAŞILDI.

Karya Farma HBX Ar-Ge’den Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’ne ziyaret

Aydın’da yaklaşık 18 yıldır çeşitli çalışmalara imza atan Karya Farma HBX Ar-Ge ekibi Balıkesir Üniversitesi’ne bir takım ziyarette bulundu. Oldukça verimli bir fikir alışverişinin gerçekleştiği toplantı Balıkesir Üniversitesi’nin resmi internet sayfasından paylaşıldı.

Karya Farma HBX AR-GE Projeler Koordinatörü Hakan Başlık, beraberindeki heyetle birlikte Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Başkanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Satıl’ı ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili yapılan paylaşımda “Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Şükrü Metin Pancarcı, Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Esra Tokay, Tıp Fakültesi akademisyenlerinden Doç. Dr. Bülent Atik ve Doç. Dr. Tuğba Atik’in de yer aldığı ziyarette; BAÜN Teknoloji Transfer Ofisi ve insan sağlığı, çevre, tarım ve hayvancılık alanında çalışmalar yapan Karya Farma HBX AR-GE’nin gerçekleştireceği iş birliği çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu” ifadelerine yer verildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER