BAYRAM KARAKAŞ’TAN AYESOB’A ZİYARET

Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Federasyonu Başkanı Bayram Karakaş Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ve Aydın Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Odasını ziyaret etti.

BAYRAM KARAKAŞ’TAN AYESOB’A ZİYARET

Türkiye Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Federasyonu Başkanı Bayram Karakaş Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ve Aydın Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri Odasını ziyaret etti.

   AYESOB ziyaretinde Başkan Selahittin Çetindoğan, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Karakaş önce birlik binasında gerçekleştirdikleri kısa bir toplantının ardından Berber ve Kuaför esnafına ziyaret etti.

            AYDINLI ESNAFIMIZLA GURUR DUYDUM

Esnaf ziyaretlerini gerçekleştiren Karakaş “ Ege Bölgesi ziyaretleri için geldiğimde Aydın’da fırsatım olduğu kadar esnaflarımızı ziyaret ettik. Gitmiş olduğum Berber ve Kuaförler hala pandemi kurallarına uygun işleyişlerini sürdürmekte ve aşı hakkında çok bilinçliler. Bizler hizmet için buradayız eğer biz işimizi iyi yaparsak esnafımızı bilinçlendirirsek aynı sonuçların karşılığını alırız. Burada gördüğüm şu ki Başkanımız Selahittin Çetindoğan üyeleri ile her zaman iletişim halinde pandemi şartları ve aşı ile ilgili zaten bilinçli olan halkımız birde oda ile temas halinde bulununca ortaya kusursuz bir titizlik çıkmış. Gösterilen bu özen ve hassasiyetle gurur duydum.”

            ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE ATLATTIK

            Bizim sektörümüz 51 gün süreyle kapalı kaldı. Bu süreçte yaşanılan her türlü zorluğu hep birlikte atlatmaya çalıştık. Esnafımız oda başkanların, başkanlarımız bize ve devlet yetkililerine sıkıntılarını ve ürettikleri çözüm yollarını ilettiler. Bizlerde elimizden gelen her şeyin her daim fazlanı yapmaya çalıştık. Aydın berberler, kuaförler ve güzellik salonları işletmecileri Başkanımız Sayın Selahittin Çetindoğan aynı zamanda Aydın Birlik Başkanımız olarak odalara kayıtlı tüm üyelerin sıkıntılarını çözmeye çalıştı. Bu zor günleri hep birlikte el ele verip çalışarak atlattık. Bundan sonra önümüzde daha aydınlık bir yol olduğunu görebiliyoruz.

          FEDERASYON BAŞKANIMIZA ZİYARETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

            Bayram Karakaş’ın Aydın Ziyaretiyle ilgili konuşan Selahittin Çetindoğan “ Federasyon Başkanımıza ziyaretleri için teşekkür ederiz. Kendilerini ağırlamaktan onur duyduk. Birlikte yapmış olduğumuz ziyaretler hem bizim hem de esnafımız için çok kıymetli. Biz her zaman federasyonumuzun varlığını arkamızda hissettik. Çalışmalarımızı ortak bir kararda buluşturmak bizler için hiç zor olmadı.”

           

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 19:42

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER