banner61

Serçeköy Çim Saha çalışmalarında sona gelindi

banner35

AYDIN (İHA) - GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NIN 2023 YATIRIM PLANLARI İÇERİSİNDE BULUNAN AYDIN’DA HAYATA GEÇİRİLEN PROJELER BİR BİR TAMAMLANIRKEN, SERÇEKÖY MAHALLESİ’NDEKİ SENTETİK ÇİM SAHA ÇALIŞMALARINDA SONA GELİNDİ.

Serçeköy Çim Saha çalışmalarında sona gelindi

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2023 yatırım planları içerisinde bulunan Aydın’da hayata geçirilen projeler bir bir tamamlanırken, Serçeköy Mahallesi’ndeki sentetik çim saha çalışmalarında sona gelindi.

Aydın’da sporun tabana yayılması ve yaygınlaştırılması amacıyla il genelindeki spor altyapısı Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde güçlendirilmeye devam ediyor. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin rahatlıkla yapılabileceği modern spor tesisleri ve alanlarının yapımı da aralıksız sürüyor. Gençlerin spor tutkusunu geliştirmek, onları spora teşvik etmek amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2023 yatırım planları içerisinde bulunan Serçeköy Sentetik Çim Saha çalışmalarında sona gelindi.

Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Serçeköy Sentetik Çim Saha inşaatı hızla ilerliyor. 500 kişilik tribün, 2’li soyunma odası ve modern aydınlatma ile donatılacak bu tesis, gençlerimize spor yapma imkanı sunacak. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için sporla dolu bir yarın için adım atıyoruz” ifadeleri yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2023, 01:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER