banner61

Başkan Atabay, sanatçılara sertifikalarını takdim etti

banner35

DİDİM BELEDİYESİ VE AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ’NİN İŞBİRLİĞİ İLE 26 AĞUSTOS-3 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞEN 13. WİACAMP DİDİM SANAT VE BİLİM KAMPI’NDA KATILIMCILAR SERTİFİKALARINI ALDI.

Başkan Atabay, sanatçılara sertifikalarını takdim etti

Didim Belediyesi ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nin işbirliği ile 26 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen 13. Wiacamp Didim Sanat ve Bilim Kampı’nda katılımcılar sertifikalarını aldı.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Didim Belediyesi ve Wiacamp’ın işbirliğiyle 26 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen 13. Wiacamp Didim Sanat ve Bilim Kampı’na yerli ve yabancı birçok sanatçı katıldı. Didim Belediyesi Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda gerçekleştirilen bilim insanları ve sanatçıları bir araya getirerek paylaşımda bulunmak ve özgün çalışmalar ortaya çıkarmak için düzenlenen etkinliğin son gününde, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, katılımcılara törenle sertifikalarını takdim etti.

Sertifika töreninde konuşan Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Sanatın, tarihin ve bilimin başkenti Didim’de, değerli sanatçılarımızı ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Katılım sağlayan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER