Buharkentli İbrahim, Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı

banner35

AYDIN (İHA) - DENİZLİ’DE DÜZENLENEN BÖLGE FİNALİ MÜSABAKALARINDA ÜÇÜNCÜ OLAN BUHARKENTLİ ATLETİZM SPORCUSU İBRAHİM DOĞAN, TÜRKİYE FİNALLERİ’NE KATILMAYA HAK KAZANDI.

Buharkentli İbrahim, Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı

Denizli’de düzenlenen Bölge Finali müsabakalarında üçüncü olan Buharkentli atletizm sporcusu İbrahim Doğan, Türkiye Finalleri’ne katılmaya hak kazandı.

Buharkent ilçesinde yaşayan atletizm sporcusu İbrahim Doğan elde ettiği başarı ile Aydın’ı temsil etmeye hak kazandı. Aydın’da düzenlenen 60 metre gençler yarışında birinci olup, Denizli Bölge Finalleri’ne katılan ve Bölge Finalleri’nde de üçüncü olan Doğan, elde ettiği başarının ardından Mersin’de düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Aydın’da düzenlenen 60 metre gençler yarışında birinci olup Denizli bölge finallerine katılan ve Denizli bölge finallerinde 3. olan Buharkentli sporcumuz İbrahim Doğan, Mersin’de gerçekleşecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Sporcumuzu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” ifadeleri yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2024, 09:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER