Savaş“Herkese eşit hizmet vereceğiz”

banner35

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Aydın Şubesine yaptığı ziyarette, "Aydın’da hep birlikte kardeşçe yaşıyoruz. Herkese eşit hizmet vereceğiz. Sizlerin desteğini bekliyorum” dedi.

Savaş“Herkese eşit hizmet vereceğiz”

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Aydın Şubesi'ni ziyaret etti. Savaş, Şube Başkanı Dr. Rıza Akdeniz ve üyeler tarafından karşılandı. Vermiş oldukları hizmetler ve faaliyetler hakkında bilgi veren Başkan Akdeniz, sorunlarını ve taleplerini Savaş'a iletti. Herkese kapılarının açık olduğunu kaydeden Akdeniz, ihtiyacı olan herkesin cemevine gelebileceğini söyledi. 

Her konuda yardımcı olmaya hazır olduğunu ifade eden Savaş, verdiği vaatleri yapmayan mevcut büyükşehir belediye başkanın 15 yıldır vatandaşlara masal anlattığını söyledi. Savaş, masal anlatanlara hesap sormak için 31 Mart’ın önemli bir fırsat olduğunu vurguladı. Aydın’ın sorunlarına dikkat çeken Savaş, 31 Mart’tan sonra Aydın’ın gerçek belediyecilik ve hizmetle buluşacağını söyledi. Dil, din, ırk ayrımı yapmadan herkese eşit hizmet vereceğini kaydeden Savaş, “Biz sizleri seviyoruz. Aydın’da hep birlikte kardeşçe yaşıyoruz. Birbirimizin hukukunu beraber koruyacağız. Aydın’ın sorunlarını çözmek ve hizmetle buluşturmak için sizlerin desteğini bekliyoruz” dedi. Hizmetten yoksun bir Aydın’da hemşerilerinin yaşadığını dile getiren Savaş, “Mevcut büyükşehir belediye başkanı şimdi çarşı pazarda koruma ordusu ile gezerken vatandaş yanına yaklaşmaktan korkuyor. Pazarcıyı dövdüler. İşin özü dertliyiz. Şehrin sorunlarını çözmek istiyoruz. 31 Mart’ta hemşerilerimiz sandıkta bunlara gereken dersi vereceğine inanıyoruz.” diye konuştu. 
Mahalle sakini olan üyeler, Çeştepe’nin Aydın’da en az hizmeti alan mahalle olduğunu Savaş’a iletti. 
Savaş, 1 Nisan sabahı tüm Aydınlıların kazanacağını söyledi.

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER