Efeler’de Anıl Yetişkin rüzgârı dinmiyor

banner35

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren CHP Efeler Belediye Başkan Adayı Anıl Yetişkin, Cumartesi Pazarı’nda ve Mimar Sinan Mahallesi’nde vatandaş ve esnafla buluştu.

Efeler’de Anıl Yetişkin rüzgârı dinmiyor

Yerel seçim çalışmalarında ayağını gazdan çekmeyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efeler Belediye Başkan Adayı Anıl Yetişkin, gecesini gündüzüne katarak ilçe halkı ile kucaklaşmaya devam ediyor. 
İlçede adım atılmadık yer, sıkılmadık el, dinlenmedik dert bırakmamak için yoğun mesaisini sürdüren CHP’li anıl Yetişkin’in bugünkü durakları; Ata Mahallesi’nde kurulan Cumartesi Pazarı ve Mimar Sinan Mahallesi oldu. 
Pazar yerinde vatandaşlar ve esnaflarla tek tek sohbet eden Anıl Yetişkin, yoğun ilgi gördü.
Projelerini anlatan Anıl Yetişkin,  esnaf ve vatandaşlardan destek sözü aldı. 
Anıl Yetişkin, buradaki programı sona erdikten sonra Mimar Sinan Mahallesi’ni ziyaret etti. 
Pazar yeri ziyaretinde CHP’li Anıl Yetişkin’e CHP Efeler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Artuğ Akosman belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili eşlik etti. 
Öte yandan; CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, Anıl Yetişkin’in Mimar Sinan Mahallesi ziyaretine katılarak seçim çalışmasına destek verdi. 

KONFORLU BİR KENT YARATMAK İÇİN DÖRT ELLE SARILACAĞIZ
Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan CHP’li Anıl Yetişkin şunları kaydetti: “Bugünkü ziyaret programlarında gerek pazarcı esnafından gerekse de vatandaşlarımızdan güzel, pozitif geri dönüşler aldım. Bizlere teveccüh gösteren herkese teşekkür ederiz. Bu teveccühün karşılığını vereceğiz. Biz, Efeler halkına hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz. Gün saymaya başladık. İlerleyen günlerde de artık saat saymaya başlayacağız. Göreve geldikten sonra yapacak çok işimiz var. Konforlu bir kent yaratmak için dört elle sarılacağız. Efeler’e daha çok hizmet getireceğiz. Biz Efeler’i halkımızla birlikte yöneteceğiz. Bunun sözünü tekrardan veriyorum.”

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER