banner61

SUJE Yaşam Danışmanlığı 1 Yaşında

banner35

Hayatını insanın kendiyle ve diğerleriyle kurduğu ilişkilerini iyileştirmeye adamış bir kurum olarak profesyonel danışmanlık ve koçluk hizmeti veren Suje, geçtiğimiz günlerde kuruluşunun 1. yılını özel bir kokteyl ile kutladı.

SUJE Yaşam Danışmanlığı 1 Yaşında


Hayatını insanın kendiyle ve diğerleriyle kurduğu ilişkilerini iyileştirmeye adamış bir kurum olarak profesyonel danışmanlık ve koçluk hizmeti veren Suje, geçtiğimiz günlerde kuruluşunun 1. yılını özel bir kokteyl ile kutladı. 
Çok sayıda davetlinin katıldığı bu özel kokteylde Sosyolog / Danışman / Kişisel Koç Gözde UYGUN bir yılı başarıyla tamamlamanın heyecanını ve mutluluğunu yakınlarıyla paylaştı. 
Yaklaşık bir yılı aşkın süredir Aile Danışmanlığı, Yaşam Koçluğu ve Öğrenci Koçluğu alanlarında profesyonel destek veren SUJE Yaşam Danışmanlığı’nın faaliyette olduğunu belirten Gözde Uygun, “Suje’yi kendimi ve destekte bulunduğum insanları geliştirmek adına sürekli çalışmalarımı sürdürüyorum. 8 Ağustos 2022’de kurduğum Suje’nin amacı ailelere ve bireylere danışmanlık ve koçluk hizmeti vermek ve daha iyi bir hal hedefi ile daha iyi bir toplumda sağlıklı ilişkiler geliştirerek yaşamaya katkı sunmaktır. Hayatını insanın kendiyle ve diğerleriyle kurduğu ilişkilerini iyileştirmeye adamış bir kurum olarak Suje’nin kuruluş yıldönümünü kutlamak adına bugün burada bir araya geldik. Umarım ki her zaman keyifli, enerjik ve sağlık dolu yıllarımızı kutlarken çoğalarak büyümeye devam eden bir aile olarak nice Suje’li yıllarım olur.” 1. yaşında olan SUJE Yaşam Danışmanlığı, hem toplumsal hem de bireysel bakış açısıyla olay ve süreçleri değerlendiren, bireylerin yaşam kalitesini yükselterek yaşam boyu eğitim, gelişim ve dönüşüm sağlayarak, kurumların ve bireylerin büyüme yolculuğuna profesyonel bir çizgide eşlik eden, etik ilkelere bağlı ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir Danışmanlık & Koçluk merkezi olduklarını belirten Uygun, kısaca SUJE’nin kuruluş amacının insanın hem kediyle hem de diğerleriyle mevcut ilişkilerini iyileştirmek hem de yeni ilişkilerini sağlıklı kurmaları adına kurulduğunu söyledi. “En başta sevgili ailemin ve değerli dostlarımın desteği ile kurmuş olduğum Yaşam Danışmalığı ve Koçluğu Merkezi’miz ziyarete açıktır” diye konuştu. 
Aile ve Sosyal Yaşam Danışmanlığı, Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Çocuklarda Resim Analizi hizmeti sunan SUJE Yaşam Danışmanlığı, Güzelhisar Mah. 45 Sk. No:1 K:2 D:6 Efeler/Aydın adresinde Aydınlılara hizmet vermeye devam ediyor. 
Aile ve yakın çevresinden oluşan kuruluş yıldönümü kutlama kokteyli, pasta kesimi akabinde hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2023, 14:01

Selva Demirci

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER