CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayını açıkladı

banner35

CUMHURİYET HALK PARTİSİ GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI. ÇERÇİOĞLU’NDAN ÖVGÜYLE SÖZ EDEE CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU, “ÖRNEK BİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ. AYDIN’A YAPTIĞI YATIRIMLARI SADECE AYDINLILAR DEĞİL TÜM TÜRKİYE BİLİYOR. ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM DE ÖZLEM BAŞKAN İLE DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ.

CHP Lideri  Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediye başkan adayını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıkladı. Çerçioğlu’ndan övgüyle söz edee CHP Lideri Kılıçdaroğlu, “Örnek bir belediye başkanımız. Aydın’a yaptığı yatırımları sadece Aydınlılar değil tüm Türkiye biliyor. Önümüzdeki dönem de Özlem başkan ile devam edeceğiz” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yatırımların toplu temel atma törenine katılmak üzere Aydın’a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun adaylığını Söke’de açıkladı.

Özlem Çerçioğlu’nu "Bir belediye başkanı kendisini kentine adamışsa, kentin insanına yaşı ve yaşadığı yer ne olursa olsun hizmet edebiliyorsa o kentte güzellik vardır" ifadeleri ile öven CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Özlem Başkan, halkın sorunlarını çözüyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız gerçekten de sadece Aydın için değil, Türkiye için de örnek belediye başkanlarımızdan biridir. Örneğin birinci yönü kadın bir belediye başkanı, ikincisi ise Aydın’a yaptığı yatırım ve hizmetler. Aydın’a yaptığı yatırımları sanmayın ki sadece Aydınlılar biliyor, bütün Türkiye biliyor. Dolayısıyla önümüzdeki süreçte de Özlem Başkanımız, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevine devam edecek” diyerek kürsüye çağırdığı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun elini kaldırarak 2024 yerel seçimleri için Aydın Büyükşehir adayını açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2023, 15:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER