banner61

İl Sağlık Müdürlüğü 2024 hedeflerini belirledi

banner35

AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 2023 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI’NDA KAMU HASTANELERİNDE VERİLEN SAĞLIK HİZMETLERİNİN KALİTESİ VE 2024 YILI PLANLARI MASAYA YATIRILDI.

İl Sağlık Müdürlüğü 2024 hedeflerini belirledi
banner66

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen 2023 Yılı Değerlendirme Toplantısı’nda kamu hastanelerinde verilen sağlık hizmetlerinin kalitesi ve 2024 yılı planları masaya yatırıldı.

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul başkanlığında 2023 Yılı Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 2023 yılının genel değerlendirilmesi yapılırken, kamu hastanelerinde sunulan sağlık hizmetleri ile 2024 yılının plan ve hedefleri görüşüldü. Sağlık hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik yapılması gerekenlerin de görüşüldüğü toplantıda fikir alışverişinde bulunuldu.

Konu ile ilgili Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Kamu hastanelerinin başhekimleriyle 2023 Yılı Değerlendirme Toplantısı yapıldı. İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul başkanlığında, kamu hastaneleri, personel, sağlık hizmetleri başkanı, halk sağlığı hizmetleri başkan vekili ve başkan yardımcıları ile ilimizdeki kamu hastanelerinin başhekimlerinin katılımıyla hastanelerin 2023 yılı genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. 2023 yılında sunulan sağlık hizmetlerinin verilerinin ele alındığı ve 2024 yılı hedef ve planlarının gözden geçirildiği toplantı da hastanelerde sağlık hizmetlerinin daha etkin, verimli ve kaliteli bir şekilde sunulması, sağlık hizmetlerinde devamlılığın sağlanması adına yapılabilecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu” ifadeleri yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2024, 10:58

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER