TOGG Nazilli’de miting havası estirdi

banner35

TÜRKİYE’NİN YERLİ OTOMOBİLİ TOGG’UN İLK AKILLI CİHAZ MODELİ T10X’UN NAZİLLİ’DE SERGİLENECEĞİ DUYAN BİNLERCE KİŞİ BELEDİYE MEYDANI’NA AKIN ETTİ.

TOGG Nazilli’de miting havası estirdi

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG’un ilk akıllı cihaz modeli T10X’un Nazilli’de sergileneceği duyan binlerce kişi Belediye Meydanı’na akın etti.

Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG Aydın’ın Nazilli ilçesinde sergilendi. Nazilli İlçe Stadyumu’ndan Belediye Meydanı’na hareket eden aracı görmek isteyen binlerce kişi saatler öncesinden sokaklara akın etti. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan otomobil, Belediye Meydanı’nın ardından İstasyon Meydanı ve Hürriyet Caddesi’nde Nazillililerle buluştu.

Bu gurura ortak olmaktan büyük şeref duyduğunu dile getiren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi Türkiye’nin otomobili TOGG ile elektrikli araç teknolojisinde yerimizi aldık. Mutluyuz, gururluyuz, şeref doluyuz. Hemşehrilerimiz de büyük teveccüh göstererek meydanları doldurdular. Teşrif eden herkese tek tek teşekkür ediyorum. Büyük organizasyonlarla, reklamlarla dolduramadıkları meydanları icraatlarımızla doldurmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2023, 11:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER