Didim’deki konser beğeni topladı

banner35

DİDİM KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ (DİKSAD) TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN “BİR BAŞKA BAHAR” İSİMLİ KONSER DİDİMLİLERE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI.

Didim’deki konser beğeni topladı

Didim Kültür ve Sanat Derneği (DİKSAD) tarafından gerçekleştirilen ’Bir Başka Bahar’ isimli konser Didimlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Didim Belediyesi’nin katkılarıyla, Didim Kültür ve Sanat Derneği (DİKSAD) tarafından ’Bir Başka Bahar’ isimli konser gerçekleşti. Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve sanatseverlerin büyük ilgi gösterdiği konserin sunumunu Hatice Kum gerçekleştirirken, konserin şefliğini de Saliha Aygün üstlendi. DİKSAD korosu ve sanatçılar tarafından seslendirilen birbirinden güzel şarkılar, Didimliler tarafından büyük beğeni topladı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren konser, Didim Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Deveci’nin sanatçılara çiçek takdimi ile sona erdi.

Konsere; Didim Garnizon Komutanı Ali Saçan, Didim Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Deveci, STK ve siyasi parti başkanları ve Didimli sanatseverler katıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER