Kuşadası A Milli Kadın Voleybol Takımı için tek yürek oldu

banner35

A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI, 2023 CEV AVRUPA VOLEYBOL ŞAMPİYONASI’NIN FİNALİNDE SIRBİSTAN'I 3-2 MAĞLUP EDEREK ŞAMPİYON OLDU. KUŞADASI BELEDİYESİ DE YENİ HİZMET BİNASININ ÖNÜNE KURDUĞU DEV EKRANDAN MAÇI CANLI YAYINLAYARAK FİLENİN SULTANLARI İÇİN KUŞADALILARLA TEK YÜREK OLDU.

Kuşadası A Milli Kadın Voleybol Takımı için tek yürek oldu

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası’nın finalinde Sırbistan’ı 3-2 mağlup ederek şampiyon oldu. Kuşadası Belediyesi de yeni hizmet binasının önüne kurduğu dev ekrandan maçı canlı yayınlayarak Filenin Sultanları için Kuşadalılarla tek yürek oldu.

Büyük heyecana sahne olan final müsabakasında Sırbistan’ı karar setinde mağlup eden Filenin Sultanları, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda ilk kez şampiyon oldu. Kuşadası Belediyesi de yeni hizmet binasının önüne kurduğu dev ekrandan maçı canlı olarak yayınladı. Ellerinde Türk bayraklarıyla final maçını izlemek için alanı dolduran Kuşadalılar, gecenin sonunda mutluluktan havalara uçtu. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel de sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında, "Tebrikler Filenin Sultanları. Sizlerle gurur duyuyoruz. Bu heyecanımıza ortak olan tüm Kuşadalılara teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2023, 10:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER