Başkan Kaplan oyunu eşi ile birlikte kullandı

banner35

CUMHUR İTTİFAKI AK PARTİ KOÇARLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI NEDİM KAPLAN, 31 MART MAHALLİ İDARELER SEÇİMİ İÇİN SANDIK BAŞINA GİDEREK OYUNU KULLANDI.

Başkan Kaplan oyunu eşi ile birlikte kullandı

Cumhur İttifakı AK Parti Koçarlı Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için sandık başına giderek oyunu kullandı.

Eşi Nazlı Kaplan ile birlikte oyunu kullanacağı sandığın bulunduğu Koçarlı Anadolu Lisesi’ne gelen Kaplan, burada görevlilerden oy pusulası ve mührü alarak 1078 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oyunu eşi Nazlı Kaplan ile aynı anda sandığa atarken kullandıkları oyun Koçarlı için hayırlı olmasını dileyen Başkan Kaplan, "Değerli eşim Nazlı Hanım ile birlikte vatandaşlık görevimizi yerine getirdik ve oyumuzu kullandık. Durmadık, yorulmadık, çok çalıştık. İnşallah Koçarlı Yüzyılı’nı ve beraberinde getirecek olduğumuz sonuçların ilçemize, ilimize, vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını temenni ederim. Güzel bir seçim süreci yaşadık. Bize inanan ve bizimle birlikte olan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Koçarlı’da demokrasi ateşini yeniden alevlendirmek için gece gündüz sahalardaydık. Bugün de sandık başındayız. Hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2024, 19:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER