banner61

Kardeşköy Futbol Sahası’nda çalışmalar devam ediyor

banner35

AYDIN (İHA) - AYDIN’IN EFELER İLÇESİNDE BÖLGESEL AMATÖR LİG (BAL) STANDARTLARINA UYGUN ŞEKİLDE HAZIRLANAN KARDEŞKÖY FUTBOL SAHASI İÇİN ÇALIŞMALAR HIZ KESMEZKEN, SAHA ALANININ DAHA KONFORLU OLMASI AMACIYLA ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR.

Kardeşköy Futbol Sahası’nda çalışmalar devam ediyor
banner66

Aydın’ın Efeler ilçesinde Bölgesel Amatör Lig (BAL) standartlarına uygun şekilde hazırlanan Kardeşköy Futbol Sahası için çalışmalar hız kesmezken, saha alanının daha konforlu olması amacıyla çevre düzenlemesi yapılıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Aydın yatırımları çerçevesinde Efeler ilçesi Kardeşköy Mahallesi’ne yapılacak olan futbol sahası için çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde yürütülen çalışmalar sonunda tamamlanacak olan 500 kişilik futbol sahası, Bölgesel Amatör Lig (BAL) standartlarına da uygun olacak. Proje bedeli 12 milyon 956 bin TL, ihale bedeli ise 10 milyon 980 bin TL olan sahanın daha konforlu hale getirilmesi için çevre düzenlemesi çalışmaları da başladı.

Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Kardeşköy Mahallesi Sentetik Futbol Sahamızın çevre düzenlemesine başladık. Çevre düzenlemesiyle spor alanımızı daha konforlu hale getiriyoruz” ifadeleri yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2023, 11:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER