Efeler’in tiyatro sanatçılarından öğrencilere tatil hediyesi

banner35

EFELER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET FATİH ATAY’IN, EFELER’İ KÜLTÜR VE SANATLA ANILAN KENT YAPMA YOLUNDA HAYATA GEÇİRDİĞİ EFELER BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU (EBŞT) EKİBİ, “NASREDDİN HOCA VE ÇOCUKLAR” ADLI OYUNUYLA YARIYIL TATİLİNDEKİ ÖĞRENCİLERİ EĞLENDİRDİ.

Efeler’in tiyatro sanatçılarından öğrencilere tatil hediyesi

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın, Efeler’i kültür ve sanatla anılan kent yapma yolunda hayata geçirdiği Efeler Belediyesi Şehir Tiyatrosu (EBŞT) ekibi, ’Nasreddin Hoca ve Çocuklar’ adlı oyunuyla yarıyıl tatilindeki öğrencileri eğlendirdi.

Efeler Belediyesi, yarıyıl tatilinde öğrencilerin kaliteli zaman geçirmesi için kültür-sanat etkinlikleri hazırladı. Bu kapsamda öğrencilerle buluşan EBŞT’li tiyatro sanatçıları, ’Nasreddin Hoca ve Çocuklar’ adlı müzikli çocuk oyunuyla, minikleri hem eğlendirdi hem de bilgilendirdi. EBŞT Sanat Yönetmeni Serkan Fırtına’nın yazıp yönettiği ’Nasreddin Hoca ve Çocuklar’ adlı oyun, Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Salonu’nda 2 seans halinde sergilendi. Öğrenciler ve aileleri tarafından yoğun ilgiyle izlenen oyun, seyircilere keyifli anlar yaşattı.

Çocukların sanata olan ilgisini artırmak isteyen oyuncular, gösterileri son bulduktan sonra minik seyircileri ile sahnede buluşarak öğrencilerin mutluluklarına mutluluk kattı. Oyunlar sayesinde en az çocukları kadar eğlenen aileler, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a teşekkürlerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2023, 13:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER