banner61

Müdür Kömürcüoğlu görevine başladı

banner35

AYDIN (İHA) - AYDIN AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ ÖMER TURAN’IN, İSTANBUL’A ATANMASININ ARDINDAN BOŞALAN GÖREVE ATANAN KIRŞEHİR AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ ABDULLAH KÖMÜRCÜOĞLU, DEVİR TESLİM TÖRENİNİN ARDINDAN GÖREVİNE BAŞLADI.

Müdür Kömürcüoğlu görevine başladı

Aydın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan’ın, İstanbul’a atanmasının ardından boşalan göreve atanan Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu, devir teslim töreninin ardından görevine başladı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı koordinesinde gerçekleştirilen sosyal ve ekonomik destekler ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da birçok ihtiyaç sahibi vatandaşa umut oluyor. Bu çerçevede çalışmalar aralıksız devam ederken İstanbul’a atanan İl Müdürü Ömer Turan’ın ardından Aydın’a Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu atandı. Müdür Kömürcüoğlu, düzenlenen devir teslim töreninin ardından görevine başladı. İl Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen törende Kömürcüoğlu, görevini vekaleten müdürlük görevini yürüten Metin Çolak’tan devraldı. İl müdür yardımcıları ve birim müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen devir teslim töreninin ardından tanışma toplantısı yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2023, 16:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER