banner61

Efeler’den kitap bağışı çağrısı

banner35

(ARŞİV FOTO) - EFELER BELEDİYESİ, SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN “GELECEĞE BİRLİKTE IŞIK TUTALIM” SLOGANIYLA YAPTIĞI PAYLAŞIMLA KİTAP KAFELER İÇİN VATANDAŞLARA KİTAP BAĞIŞI ÇAĞRISINDA BULUNDU.

Efeler’den kitap bağışı çağrısı
banner66

Efeler Belediyesi, sosyal medya üzerinden “Geleceğe birlikte ışık tutalım” sloganıyla yaptığı paylaşımla Kitap Kafeler için vatandaşlara kitap bağışı çağrısında bulundu.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay tarafından hayata geçirilen Kitap Kafeler gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. İlçe genelinde açılan Kitap Kafeler’in sayısı her geçen gün artarken, öğrencilere de destek oluyor. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği Kitap Kafeler ile ilgili paylaşım yapan Efeler Belediyesi, sosyal medya üzerinden vatandaşlara seslenerek kitap bağışı yapılması konusunda çağrıda bulundu.

Konu ile ilgili Efeler Belediyesi’nden yapılan paylaşımda “Geleceğe birlikte ışık tutalım, Efeler’de bilgiyi ve iyiliği elden ele yayalım. Kitap Kafelerimiz kitap bağışlarınızla büyüyor. Bizimle iletişime geçerek Türkiye’nin dört bir yanında kitap bağışı yapabilirsiniz” ifadeleri yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2024, 12:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER