banner61

Efeler’deki asfaltlama çalışmaları sürdürüyor

banner35

EFELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ GÖREV VE SORUMLULUK ALANINDAKİ BÖLGELERDE YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA VATANDAŞLARIN ULAŞIM KONFORUNU YÜKSELTMEYE DEVAM EDİYOR.

Efeler’deki asfaltlama çalışmaları sürdürüyor
banner66

Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri görev ve sorumluluk alanındaki bölgelerde yaptığı çalışmalarla vatandaşların ulaşım konforunu yükseltmeye devam ediyor.

Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ilçedeki yolların bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Savrandere Mahallesi sakinlerinin sıklıkla kullandıkları yol mevsimsel etkenler başta olmak üzere çeşitli nedenlerle yıprandı. Savrandere Mahallesi sakinleri sorunun çözülmesi için Efeler Belediyesi’ne başvurdu. Vatandaşların talebini yerine getirmek için harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yolu asfaltla kapladı.

İsteklerinin hızlı bir şekilde yerine getirildiği için memnun olduklarını ifade eden Savrandere Mahallesi Muhtarı Rafet Adıgüzel, “Bu yol hem bizler hem de çevre mahallelerde yaşayanlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Vatandaşların daha iyi şekilde yolculuk edebilmesi için Efeler Belediyesi’ne başvuruda bulunduk. Çok hızlı şekilde talebimiz yerine getirildi. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2023, 16:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER