banner61

Nazilli Belediyespor Başkanı Kaya: "Camiamız ile birlikte başaracağız"

banner35

NAZİLLİ BELEDİYESPOR YÖNETİM KURULU BAŞKANI ŞAHİN KAYA HAFTA SONU İLÇEDE OYNANACAK BASKETBOL VE VOLEYBOL MÜSABAKALARINA SPORSEVERLERİ DAVET EDEREK, "CAMİAMIZ İLE BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ" DEDİ.

Nazilli Belediyespor Başkanı Kaya: "Camiamız ile birlikte başaracağız"
banner66

Nazilli Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kaya hafta sonu ilçede oynanacak basketbol ve voleybol müsabakalarına sporseverleri davet ederek, "Camiamız ile birlikte başaracağız" dedi.

Nazilli Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kaya Cumartesi ve Pazar günü Nazilli Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak olan basketbol ve voleybol müsabakalarına sporseverleri davet etti. Başkan Kaya, "Bu hafta Pazar günü Nazilli Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşmada tüm yönetim kurulu üyelerimiz ile filenin efelerine destek olacağız. Sadece futbol değil tüm branşlarda adımızı Türkiye’ye duyuran bir kulübüz. Bu kapsamda önce Cumartesi günü saat 18.00’de basketbolcularımıza daha sonra Pazar günü şampiyonluk yolunda saat 14.00’de erkek voleybol takımımıza destek olacağız. Tüm branşlarda başarı ile Nazillimizi temsil eden sporcularımıza teşekkür ediyorum. Bu güçlü camiamız ile her şeyin üstesinden geliriz ve başaracağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2023, 17:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER