Başkan Kaya, eğitim atölyesinin kapılarını açtı

banner35

AYDIN (İHA) - İNCİRLİOVA BELEDİYESİ TARAFINDAN GENÇLERİN BİLGİYE KOLAYCA ULAŞMALARI AMACIYLA HAYATA GEÇİRİLEN KEMAL UYSAL EĞİTİM ATÖLYESİ KAPILARINI AÇARKEN, BELEDİYE BAŞKANI AYTEKİN KAYA; "GENÇLERİMİZİN, İNCİRLİOVAMIZIN AYDINLIK YARINLARINDA SÖZ SAHİBİ OLACAK EĞİTİMLİ VE KENDİLERİNİ YETİŞTİRMİŞ BİREYLER OLMALARI İÇİN ELİMİZDEN NE GELİYOR İSE YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ" DEDİ.

Başkan Kaya, eğitim atölyesinin kapılarını açtı

İncirliova Belediyesi tarafından gençlerin bilgiye kolayca ulaşmaları amacıyla hayata geçirilen Kemal Uysal Eğitim Atölyesi kapılarını açarken, Belediye Başkanı Aytekin Kaya; "Gençlerimizin, İncirliovamızın aydınlık yarınlarında söz sahibi olacak eğitimli ve kendilerini yetiştirmiş bireyler olmaları için elimizden ne geliyor ise yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Gençlere ve çocuklara yönelik projelerini geliştirmeye devam eden İncirliova Belediyesi, yapımını tamamladığı Kemal Uysal Eğitim Atölyesi’nin kapılarını açtı. Atölyenin, gençlere nezih bir ortamda bilgiye kolayca ulaşma fırsatı sunacağını belirten İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, hayırlı olması temennisinde bulunarak "Kemal Uysal Eğitim Atölyemiz gençlerimize ve çocuklarımıza kapılarını açtı, hayırlı olsun. Bizim için çok değerli bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gençlerimiz burada hem bilgiye kolayca ulaşarak nezih bir ortamda kitap okuyacak ve ödevlerini yapacak hem de eğitimlerine ve gelişimlerine katkıda bulunacak projeler üretecekler. Gençlerimizin İncirliovamızın aydınlık yarınlarında söz sahibi olacak eğitimli ve kendilerini yetiştirmiş bireyler olmaları için elimizden ne geliyor ise yapmaya devam edeceğiz. İncirliovamızda herkesin üzerinde çok büyük emekleri olan değerli eğitimci, merhum öğretmenimiz Kemal Uysal’ın adını da bu proje ile ilçemizde yaşatmaya devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2024, 17:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER