banner61

Başkan Atay: "Kızılcaköy hem maddi hem de manevi kazanç sağlayacak"

banner35

EFELER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET FATİH ATAY, KIZILCAKÖY MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ. BAŞKAN ATAY VE VATANDAŞLAR, KURULACAK OLAN KÖY PAZARIYLA İLGİLİ FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

Başkan Atay: "Kızılcaköy hem maddi hem de manevi kazanç sağlayacak"

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Kızılcaköy Mahallesi’ni ziyaret etti. Başkan Atay ve vatandaşlar, kurulacak olan köy pazarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Hayata geçirdiği projeler ile üretimi destekleyen ve üreticilerin yaşamına dokunan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Kızılcaköy Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Başkan Atay, burada kurulacak olan köy pazarı hakkında vatandaşların görüş ve taleplerini dinledi, sürecin ortak kararla ilerleyeceğini açıkladı.

Kadın üreticilerin ağırlıklı olarak yer alacağı, 11 Haziran Pazar günü açılması planlanan köy pazarında; yerli üreticilerin hazırladığı yöresel lezzetlerin yanı sıra, çeşitli ürünler de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Projenin mahalleye maddi ve manevi kazanç sağlayacağını ifade eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Pazar sayesinde buraya çok fazla insan gelecek. Kısa bir süre içerisinde Kızılcaköy Mahallesi bir cazibe merkezi haline dönüşecek. Ekonomik sıkıntılarla boğuşan yerel üreticilerimize de rahat bir nefes aldıracak. Başta mahalle sakinlerimiz olmak üzere Efelerimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Projeden memnuniyet duyduklarını belirten mahalle sakinleri, Başkan Mehmet Fatih Atay ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2023, 12:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER