Didim Gençlik Merkezi’nde sona gelindi

banner35

SPORTİF, SANATSAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLER GİBİ GENİŞ YELPAZESİ İLE AYDINLI GENÇLERİN YENİ CAZİBE MERKEZLERİNDEN BİRİ HALİNE GELEN GENÇLİK MERKEZLERİ, AYDIN’IN DÖRT BİR YANINDA YÜKSELMEYE DEVAM EDERKEN, DİDİM İLÇESİNDE YAPILAN GENÇLİK MERKEZİ’NDE SONA GELİNDİ.

Didim Gençlik Merkezi’nde sona gelindi

Aydınlı gençlerin yeni cazibe merkezlerinden biri haline gelen gençlik merkezleri, Aydın’ın dört bir yanında yükselmeye devam ederken, Didim ilçesinde yapılan Gençlik Merkezi’nde sona gelindi.

Aydın’da imkanlarıyla yeni cazibe merkezi haline gelen gençlik merkezleri, sportif, sanatla ilgili ve kültürel faaliyetleri ile gençlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Bu çerçevede Aydın’ın dört bir yanı da gençlerin faydalanabilmesi için gençlik merkezleriyle donatılıyor. Gençlerin boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için il genelinde, gençlik merkezleri bir bir hayata geçiriliyor. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 2022 yılı içerisinde Efeler, Germencik, Kuşadası, Çine, Didim, Sultanhisar, İncirliova ve Yenipazar ilçelerinde yapımına başlanan gençlik merkezlerinde de çalışmalar aralıksız devam ederken, Didim’deki Gençlik Merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzu çalışmalarında sona gelindi.

2022 yılı içerisinde ihalesi yapılan Didim ilçesine yapılan 1 adet Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun 2023 yılı içerisinde bitirilmesi planlanırken, proje bedeli 32 milyon 863 bin TL, ihale bedeli ise 27 milyon 850 bin TL olarak açıklandı.

Konu ile ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Didim’de Gençlik Merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzu inşaatı hız kesmeden devam ediyor. Gençlerimiz ve sporcularımız için harika bir tesis oluşturuyoruz. Geleceğimizi inşa ediyoruz. Heyecan verici gelişmeleri takip edin” ifadeleri yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2023, 15:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER