banner61

Bozdoğan Kaymakamı Gökçe, Aydın Doğa Spor Kulübü üyeleri ile buluştu

banner35

BOZDOĞAN KAYMAKAMI İBRAHİM GÖKÇE AYDIN DOĞA SPOR KULÜBÜ'NÜN BOZDOĞAN MADRAN DAĞI'NDA DÜZENLEDİĞİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜNÜN ARDINDAN KULÜP ÜYELERİYLE BULUŞTU. BOZDOĞAN'DA DOĞA SPORLARININ YAYGINLAŞMASI AMACIYLA YAPILAN GÖRÜŞMEDE, DOĞA TUTKUNLARI ARASINDA GÜÇLÜ BİR DAYANIŞMA VE İŞBİRLİĞİ MESAJLARI VERİLDİ.

Bozdoğan Kaymakamı Gökçe, Aydın Doğa Spor Kulübü üyeleri ile buluştu
banner66

Bozdoğan Kaymakamı İbrahim Gökçe Aydın Doğa Spor Kulübü’nün Bozdoğan Madran Dağı’nda düzenlediği doğa yürüyüşünün ardından kulüp üyeleriyle buluştu.

Bozdoğan’ın doğal güzellikleriyle öne çıkan Madran Dağı’nda düzenlenen etkinlikte, Kaymakam Gökçe, Aydın Doğa Spor Kulübü üyeleriyle bir araya gelerek doğa sporlarına dair konuları ele aldı. Bölgenin doğa sporları açısından potansiyelinin görüşüldüğü görüşmede Kaymakam Gökçe, doğa sporlarının bireyler arasında dayanışma ve sağlıklı yaşam bilincini artırdığını vurguladı. Aydın Doğa Spor Kulübü üyeleri de Kaymakam Gökçe’nin ilgisi ve destekleri için teşekkür ederek doğa sporlarına olan ilginin artması ve bölgenin bu alanda daha fazla bilinirlik kazanması dileğinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2024, 17:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER