Şehit aileleri ve gaziler iftar programında buluştu

banner35

AYDIN VALİLİĞİ TARAFINDAN 18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 109. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİ ONURUNA İFTAR YEMEĞİ PROGRAMI DÜZENLENDİ.

Şehit aileleri ve gaziler iftar programında buluştu

Aydın Valiliği tarafından 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümü dolayısıyla şehit aileleri ve gazileri onuruna iftar yemeği programı düzenlendi.

Aydın Valisi Yakup Canbolat’ın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına, şehitlerin aileleri ve gazilerin yanı sıra protokol üyeleri de katıldı. İftar sofrasında bir araya gelen katılımcılar, Çanakkale’nin anlamını ve bu destansı zaferin önemini bir kez daha yüreklerinde hissetti. Aydın Valisi Yakup Canbolat, programın amacının sadece bir iftar birlikteliği olmadığını aynı zamanda şehitlerin ve gazilerin aziz hatıralarını yaşatma ve onlara olan minnet ve şükran duygularını ifade etme olduğunu belirtti.

Şehit aileleri ve gaziler de devletin ve toplumun kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek iftar programı için teşekkürlerini ilettiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER