Bağımsız aday Kılınç, seçim bölgesinde 2. tura başladı

banner35

AYDIN’DA SEÇİMİN EN HEYECANLI SEYRETTİĞİ İLÇELERİN BAŞINDA YER ALAN KÖŞK İLÇESİNDE BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK SEÇİME KATILAN RIFAT KADRİ KILINÇ, BÖLGESİNDE 2. TUR ZİYARETLERİNE BAŞLADI. İLÇEYE BAĞLI BAŞÇAYIR KÖYÜ’NDE TERAVİH NAMAZINDAN SONRA HALKLA BULUŞAN KILINÇ, ŞEHİTLER İÇİN YAPILAN DUANIN ARDINDAN KÖY İÇİN YAPACAĞI ÇALIŞMALARDAN SÖZ ETTİ.

Bağımsız aday Kılınç, seçim bölgesinde 2. tura başladı

Aydın’da seçimin en heyecanlı seyrettiği ilçelerin başında yer alan Köşk ilçesinde Bağımsız Belediye başkanı olarak seçime katılan Rıfat Kadri Kılınç, bölgesinde 2. tur ziyaretlerine başladı. İlçeye bağlı Başçayır Köyü’nde teravih namazından sonra halkla buluşan Kılınç, şehitler için yapılan duanın ardından köy için yapacağı çalışmalardan söz etti.

Ramazan ayı olması nedeniyle seçim çalışmalarının gece yapıldığı Köşk ilçesinde Bağımısz Aday Rıfat Kadri Kılınç, gecenin ilerleyen saatlerinde Başçayır halkı ile bir araya geldi. Çevre köylerden de çok sayıda Rıfat Kılınç hayranının katıldığı köy mitinginde 18 Mart Şehitler Günü dolayısıyla önce dualar edildi. Şehitler için yapılan programın ardından konuşan Kılınç, Başçayır için yapacağı çalışmalardan söz edip Hocalar, Akçaköy ve Yaka Mahallesi’ne bağlanan köprünün yenileceğini ayrıca bahçe yollarının da açılıp gerekli yerlere taş döşeneceğini belirtti.

Bağımsız aday olduğu için konuşmasının sonunda örnek oy pusulası ile vatandaşların oyu nasıl kullanmaları gerektiğini de anlatan Kılınç, “Pusulanın en sonunda Rıfat Kadri Kılınç yazıyor. Evet mührünü Rıfat Kadri Kılınç isminin altındaki yuvarlağın içine basacaksınız” diyerek bu konuda yaşı ilerlemiş seçmenlerin de uyarılmasını istedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER