Karaova Mahallesi’nde yollar konforlu ve güvenli hale yenileniyor

banner35

KUŞADASI BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, KARAOVA MAHALLESİ'NDE BULUNAN KARA SOKAK'TA BAŞLATTIĞI SICAK ASFALT ÇALIŞMASINI TAMAMLADI. BÖLGEYE TOPLAM 13 BİN 300 METREKARE YENİ YOL KAZANDIRAN EKİPLER, BÖYLECE HEM NAZİLLİ PAZARI HEM DE REŞAT NURİ GÜNTEKİN İLKOKULU YOLLARINI MODERN, KONFORLU VE GÜVENLİ BİR HALE GETİRDİ.

Karaova Mahallesi’nde yollar konforlu ve güvenli hale yenileniyor

Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karaova Mahallesi’nde bulunan Kara Sokak’ta başlattığı sıcak asfalt çalışmasını tamamladı. Bölgeye toplam 13 bin 300 metrekare yeni yol kazandıran ekipler, böylece hem Nazilli Pazarı hem de Reşat Nuri Güntekin İlkokulu yollarını modern, konforlu ve güvenli bir hale getirdi.

Kuşadası Belediyesi tarafından kentin alt ve üstyapı sorunlarını kalıcı olarak çözmek amacıyla yürütülen yenileme çalışmaları, Başkan Ömer Günel’in 2’inci görev döneminde de aralıksız olarak devam ediyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri belirlenen program dahilinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, son olarak Karaova Mahallesi’nde bulunan Kara Sokak’ta 13 bin 300 metrekare alanı sıcak asfaltla kapladı. Reşat Nuri Güntekin İlkokulu ile özellikle turizm sezonunda yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği Nazilli Pazarı’nı da kapsayan yolların yenilenerek modern, konforlu ve güvenli bir hale getirilmesi öğrenci velileri ve esnaf tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER