Köpeklerine domuz yavrusunu öldürterek kayda alan şahsa para cezası

banner35

AYDIN'IN KOÇARLI İLÇESİNDE MERASINDA HAYVANLARINI OTLATIRKEN, KENDİSİNE AİT KÖPEKLER İLE DOMUZ YAVRUSUNU ÖLDÜREREK KAYDA ALAN VE ŞAHSIN AKRABASI TARAFINDAN SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILAN GÖRÜNTÜLER ÜZERİNE HAREKETE GEÇEN JANDARMA VE AYDIN DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ ŞAHSA 7 BİN 216 TL İDARİ PARA CEZASI UYGULADI.

Köpeklerine domuz yavrusunu öldürterek kayda alan şahsa para cezası

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde hayvanlarını otlatırken, köpeklerine domuz yavrusunu öldürterek kayda alan bir şahsın, akrabası tarafından sosyal medyada paylaşılan görüntüleri üzerine harekete geçen jandarma ve Aydın Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri, şahsa 7 bin 216 TL idari para cezası uyguladı.

Edinilen bilgiye göre, Koçarlı’nın Çakmar Mahallesi’nde köpekler tarafından öldürülen domuz yavrusuna ait görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine Aydın İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Timi ve Koçarlı İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan detaylı araştırmada; M.C.S. isimli şahsın merasında hayvanlarını otlatırken kendisine ait köpekler ile domuz yavrusunu öldürterek kayda aldığı ve bu görüntülerin de akrabası tarafından sosyal medya hesabından paylaşıldığı tespit edildi. Olayla ilgili Aydın Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerine bilgi verildi. Ekipler tarafından ulaşılan M.C.S.’ye 7 bin 216 TL idari para cezası uygulandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2024, 23:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER