banner61

Efeler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü belli oldu

banner35

AYDIN (İHA) - AYDIN ADNAN MENDERES STADYUMU YAN SAHALARI İÇERİSİNDE AKŞAM ANTRENMANI ESNASINDA MASA KURUP ALKOL İÇEN İKİ ŞAHSIN FATURASI, EFELER GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRÜ MİTHAT YILDIRIM’A KESİLMİŞTİ. OLAYIN ARDINDAN, GÖREVDEN ALINAN MÜDÜR YILDIRIM’IN YERİNE AYDIN VALİSİ YAKUP CANBOLAT, AYDIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEK HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ ALİRIZA MUTLU GÜREL’İ GÖREVLENDİRDİ.

Efeler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü belli oldu

Aydın Adnan Menderes Stadyumu yan sahaları içerisinde akşam antrenmanı esnasında masa kurup alkol içen iki şahsın faturası, Efeler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mithat Yıldırım’a kesilmişti. Olayın ardından, görevden alınan Müdür Yıldırım’ın yerine Aydın Valisi Yakup Canbolat, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürü Alirıza Mutlu Gürel’i görevlendirdi.

Efeler Gençlik ve Spor İlçe Müdürü olarak yeni görevine başlayan Gürel’in ilk önceliğinin stadyum içerisinde kurulan ve amatör spor kulüplerinin kullanımında olacak olan konteynerleri aktif hale getirmek olduğu öğrenildi. Daha sonra Müdür Gürel’in Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu ile Efeler’de yapılacak olan spor yatırımlarını koordine edip ilçeye yeni spor alanları kazandırmak olduğu ifade edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER