banner61

Efeler Belediyesi ADÜ’lü öğrencileri ağırladı

banner35

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) TIP FAKÜLTESİ 6’NCI SINIF (İNTERN) ÖĞRENCİLERİ HALK SAĞLIĞI STAJLARI KAPSAMINDA EFELER BELEDİYESİ’NE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİRKEN, EFELER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET FATİH ATAY, "ÇOK KIYMETLİSİNİZ, ÜLKENİZDEN AYRILMAYIN" DEDİ.

Efeler Belediyesi ADÜ’lü öğrencileri ağırladı

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Tıp Fakültesi 6’ncı sınıf (intern) öğrencileri halk sağlığı stajları çerçevesinde Efeler Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirirken, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, "Çok kıymetlisiniz, ülkenizden ayrılmayın" dedi.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve ADÜ Tıp Fakültesi arasında imzalanan eğitim iş birliği protokolü gereğince ADÜ Tıp Fakültesi’nde eğitim gören son sınıf öğrencileri Efeler Belediyesi’ni ziyaret etti. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ile bir araya gelen öğrencilere daha sonra Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Eralp Atay, belediye birimlerinin görevleri ile halk sağlığı, iş yeri hekimliği, iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları hakkında bilgi verdi.

Öğrencilerle konuşan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, doktorların ve sağlık çalışanlarının çok kıymetli olduklarını ifade etti. Başkan Atay, “Sizler bu ülkenin değerlerisiniz. Ne yazık ki bunu anlayamamış olanlar var. Problemler yaşıyorsunuz. Şiddete maruz kalıyorsunuz ve korkularınız var. Hak ettiğiniz maddi ve manevi değeri göremediğiniz için ülkemizden ayrılmak zorunda kalıyorsunuz. En kısa sürede sorunları hep birlikte aşacağımıza olan inancım tam. Doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız, hepiniz çok kıymetlisiniz. Ülkemizden ayrılmayın. Sizlere çok ihtiyacımız var” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2023, 13:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER