Didim Masterler Türkiye şampiyonasında ikinci oldu

banner35

AYDIN (İHA) - TÜRKİYE MASTERLER VE VETERANLAR FUTBOL LİGİNİN ANTALYA’DA DÜZENLENEN TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILAN DİDİM BELEDİYESPOR MASTERLER FİNALDE KARŞILAŞTIĞI SAKARYA HENDEKSPOR’A 2-0 MAĞLUP OLARAK ŞAMPİYONADA İKİNCİ OLDU.

Didim Masterler Türkiye şampiyonasında ikinci oldu

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Liginin Antalya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasına katılan Didim Belediyespor Masterler finalde karşılaştığı Sakarya Hendekspor’a 2-0 mağlup olarak şampiyonada ikinci oldu.

Türkiye Masterler Futbol Şampiyonasında Didim Belediyespor Masterlar takımı Antalya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasında kupayı finalde kaybetti. Mavi beyazlı ekip finalde Sakarya Hendek masterler takımı ile karşı karşıya geldi. Antalya’daki maçı 2-0 kazanan Sakarya Hendek Türkiye şampiyonu olurken, Didim ise ikinci oldu. İlk kez katıldığı şampiyonada ikinci olan Didim Masterler takımı 3 kupa ile ilçeye döndü. Takım Kaptanı Hakan Gürsoy ilk kez katıldıkları şampiyonada Türkiye ikincisi olmaktan mutlu olduklarını ifade ederek, kendilerine destek veren herkese ve sponsorlarına teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER