banner61

Büyükşehir’den ’yol’ uyarısı

banner35

(ARŞİV FOTO) - AYDIN'IN EFELER İLÇESİ ATAT MAHALLESİ'NDE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLECEĞİNİ DUYURAN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÇALIŞMA ÇERÇEVESİNDE AKSAY CADDESİ'NİN TRAFİĞE KAPATILACAĞINI DUYURDU.

Büyükşehir’den ’yol’ uyarısı
banner66

Aydın’ın Efeler ilçesi Atat Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirileceğini duyuran Aydın Büyükşehir Belediyesi, çalışma çerçevesinde Aksay Caddesi’nin trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Aydın genelinde yol yapım çalışmalarında hız kesmeyen Aydın Büyükşehir Belediyesi, en uzak noktaları sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyor. Bu çerçevede Efeler ilçesinde de çalışmalarına devam eden ekipler, Ata Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirecek. Konu ile ilgili bilgilendirme mesajı atan Aydın Büyükşehir Belediyesi, 5 Ocak Cuma günü sıcak asfalt kaplama çalışması sebebiyle Aksaray Caddesi’nin trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu adıyla yapılan paylaşımda "05 Ocak 2024 Cuma günü Efeler ilçesi Ata Mahallesi Aksaray Caddesi üzerinde sıcak asfalt kaplama çalışmalarına başlanacaktır. Çalışmalar esnasında trafik akışının emniyetli şekilde gerçekleşmesi için trafik işaret ve işaretçilerine uyulmasını önemle rica ederim. Gösterdiğiniz özveri ve dayanışma için teşekkür ederim" ifadeleri yer aldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER