Umurlu Hanımevi hizmete girdi

banner35

AYDIN'IN EFELER İLÇESİ UMURLU MAHALLESİ'NDE TÖRENLE HASAN SEFA UMURLU HALI SAHA’YI HİZMETE AÇAN EFELER BELEDİYE BAŞKANI MEHMET FATİH ATAY, TÖRENİN ARDINDAN 7’NCİ HANIMEVİ’Nİ DE UMURLU’YA KAZANDIRDI.

Umurlu Hanımevi hizmete girdi

Aydın’ın Efeler ilçesi Umurlu Mahallesi’nde törenle Hasan Sefa Umurlu Halı Saha’yı hizmete açan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, törenin ardından 7’nci Hanımevi’ni de Umurlu’ya kazandırdı.

Umurlu’da art arda iki önemli hizmetin açılışını gerçekleştiren Başkan Atay, kadınların sosyalleşebilecekleri, ikramlar eşliğinde özel günlerini kutlayıp çocukları ile birlikte sadece kendilerine ait bir alanda vakit geçirebilecekleri Hanımevi’ni Umurlulu kadınlara armağan etti. Başkan Atay, Hasan Sefa Umurlu Halı Saha’nın açılış töreninden sonra davetlilerle birlikte 7’nci Hanımevi’nin bulunduğu alana yürüdü. Başkan Mehmet Fatih Atay, kadın vatandaşların yoğun katılımıyla merkezin açılış kurdelesini keserek 7’nci Hanımevi’ni hizmete açtı. Açılışın ardından Umurlu Mahallesi’nin kadın sakinleri Başkan Atay ve eşi Güneş Atay ile sohbet edip bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2024, 10:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER