Mimar Sinan Parkı ünlü sanatçı Uluğ konseri ile kapılarını açtı

banner35

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN AYDIN'A KAZANDIRDIĞI MİMAR SİNAN PARKI, DÜZENLENEN DERYA ULUĞ KONSERİYLE KAPILARINI AÇTI. AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, PARKIN AYDIN'A HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.

Mimar Sinan Parkı ünlü sanatçı Uluğ konseri ile kapılarını açtı

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Aydın’a kazandırdığı Mimar Sinan Parkı, düzenlenen Derya Uluğ konseriyle kapılarını açtı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, parkın Aydın’a hayırlı olmasını diledi.

Parkın açılışında düzenlenen konserde sanatçı Derya Uluğ sevilen şarkılarını Aydınlılar için söyledi. Konseri 20 bin Aydınlı izlerken, Uluğ vatandaşların da eşlik ettiği sevilen şarkılarını ardı ardına seslendirdi. Telefonlarıyla Mimar Sinan Parkı’nı ışıl ışıl yapan vatandaşlar, gönüllerince eğlenerek unutulmaz bir gece geçirdi. Yaklaşık 32 dönüm alan üzerine kurulan park, düzenlenen halkoylamasının sonucuna göre çok büyük bölümü yeşil alan olarak Aydınlılara hizmet verecek. İçerisinde kütüphane, sosyal donatı alanları, oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolu olan parkta gençlerin istediği kaykay pisti de unutulmadı.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2023, 11:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER